Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header
AnalitykDom maklerskiKontakt
Kamil Kliszcz DM mBanku kamil.kliszcz@mdm.pl
Łukasz Prokopiuk DM BOŚ l.prokopiuk@bossa.pl
Beata Szparaga DM Vestor beata.szparaga@vestor.pl
Tomasz Kasowicz DM BZ WBK tomasz.kasowicz@bzwbk.pl
Oleg Galbur Raiffeisen Centrobank

oleg.galbur@rcb.at

Monika Rajoria Societe Generale monika.rajoria@sgcib.com 
Krzysztof Pado DM BDM

pado@bdm.com.pl

Jonathan Lamb Wood & Co.  jonathan.lamb@wood.com
Tamás Pletser Erste Bank tamas.pletser@erstebroker.hu
Piotr Dzięciołowski Citi piotr.dzieciolowski@citi.com
Michal Kozak  Trigon Dom Maklerski  michal.kozak@trigon.pl